Moduły cms


Moduły cms

Strony

Moduł strony umożliwia dodawanie nowych treści do twojego systemu. Wprowadzanie treści możliwe jest poprzez wizualny edytor treści (WYSIWYG) albo poprzez wprowadzanie bezpośrednio kodu z wykorzystaniem znaczników xHTML.

Dzięki blokowemu układowi strony z łatwością możemy wstawić w treść strony galerię zdjęć, listę plików (załączników), powiązanych stron, czy innej treści tj. formularz kontaktowy, lista podstron, itd.
Natomiast przy wykorzystaniu szablonów można ustawić indywidualny wygląd dla każdej strony.

Pliki

Dzięki temu modułowi istnieje możliwość dodawania plików do pobrania przez użytkowników strony a także plików (graficznych, filmów), które będą stanowić dodatkowy element strony.
Elementy graficzne po dodaniu można dowolnie dostosowywać (ich wielkość). Jeden plik może być powiązany z więcej niż z jedną stroną. Dzięki czemu nie trzeba dodawać tego samego pliku wielokrotnie.

Galeria

Galeria udostępnia możliwość szybkiego tworzenia galerii zdjęć dla użytkownika. Galeria może stanowić zupełnie osobną stronę albo może być zawarta w treści istniejącej strony jako blok.
Dodatkowo można ustawić znak wodny, który będzie nakładany na każde nowo dodane zdjęcie, co uchroni twoją pracę przed nieuczciwym wykorzystaniem na stronach konkurencji.

Newsletter

Dzięki temu modułowi możemy być w stałym kontakcie z osobami odwiedzającymi naszą stronę internetową. Z wykorzystaniem modułu Newsletter na bieżąco możemy poinformować zainteresowane osoby o aktualnościach oraz promocjach w naszej firmie.

Przyjazne linki

Szybkie pozycjonowanie twojej strony internetowej przy wykorzystaniu tego modułu nie stanowi większego problemu. Już w momencie rozpoczęcia korzystania z systemu vEditor pracuje on za ciebie. Nie musisz przejmować się tworzeniem mapy witryny (sitemapy) dla wyszukiwarek zewnętrznych (Google, czy Bing). Od teraz twoja strona internetowa będzie zawsze aktualna.
Również dzięki przyjaznym linkom, użytkownik od samego początku będzie mógł rozpoznać treść strony.

Kopie zapasowe

Od teraz można czuć się bezpiecznym dzięki zaawansowanemu modułowi wykonywania kopii zapasowej
Kopia zawiera nie tylko dane wprowadzone do bazy danych ale także i dodane pliki. Może ona być wykonana i przywrócona w dowolnym momencie korzystania z systemu vEditor.

Wielojęzyczność

Każda strona rozrasta się wraz z rozwojem firmy. A dzięki obsługi wielu języków, możesz poczynić pierwsze kroki do rozszerzenia działania swojej firmy na terytorium nie tylko kraju jej siedziby ale i całego świata.